Nienastrojone serce...

...dlatego weź je ustaw.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

~ 16.

"I'm trying so hard to be a better person."


Nie wiem jak Wam, ale mnie kompletnie za szybko przeleciały te wakacje. Pierwszy raz tak mam, że wcale nie chce mi się wracać do szkoły i nawet to do mnie nie dociera. Dziwne odczucie mam w środku kiedy myślę, że we wtorek będę już siedzieć na normalnych lekcjach. Zawsze była we mnie jakaś ta krztyna chęci powrotu chociażby dla zmiany codzienności jaką stworzyłam przez wakacje. A teraz nic, pustka, polubiłam tę codzienność i nie chcę jej kończyć. Cóż. Może kwestia czasu i przyzwyczajenia. Upłynie miesiąc i już będzie jak było. Tak myślę. Towarzyszy mi lekki stres, bo nowe miejsce, nowi ludzie. Odnajdę się? Mam nadzieję. Jednak strasznie się boję pierwszego zetknięcia z tym. A Wy jak tam z tym końcem wakacji się czujecie?
A ogółem rzecz biorąc, w moim życiu ostatnio nie dzieje się nic niezwykłego ani rewelacyjnego, normalne życie, powoli zmierzające do przodu, spokojne i układające się, nie mam nawet zgiełku przeświadczenia, że w najbliższym czasie może się coś zmienić, więc oddycham z ulgą i cieszę się tym jak jest.


tumblr_mqq2t00X6w1r352jbo1_500.jpg
Tagi: ~ 16.
31.08.2014 o godz. 20:21
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

dissecting
10.09.2014, 18:15
dissecting napisał(a):
czułam się wręcz przeciwnie,byłam pełna mobilizacji.a cała wielka mobilizacja zniknęła szybko..bardzo szybko.teraz idę do szkoły z odrzuceniem i wstrętem.każdego dnia kiedy muszę wstać z łóżka momentalnie tracę nastrój i chęci do wszystkiego.
:)
Nyctophilia
Nienastrojone serce...
Skąd: Zabrze
O mnie: To emocje, emocje powodują, że jesteśmy ludźmi, a ja jestem ich przemytnikiem. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ http://ask.fm/Irracjonalizm http://impulsiveheartbeat.tumblr.com http://gochat.in/Psychix
statystyki
sekcja użytkownika
Chrome Pointer