Nienastrojone serce...

...dlatego weź je ustaw.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

~ 15.

"Pomóż mi odnaleźć nasze najpiękniejsze dni."

~ Urszula Kasprzak


Wczoraj odbyłam swój ostatni dzień w pracy. Trochę szkoda. Podobało mi się to. Miałam zajęcie i było miło. A teraz znów będę siedzieć w domu i kisnąć.
Mama pożyczyła od koleżanki na ps3 "Klub fitness", strasznie fajnie jest to skonstruowane. Jest dużo ćwiczeń, a przy tym zabawy. Polecam jeśli ktoś z Was też ma konsolę. Spodobało mi się i pomyślałam, że będę codziennie po godzinie ćwiczyć. Może zrzucę jakiś zbędny tłuszczyk i kondycję poprawię, hah, a potem jak już oddamy, kupię coś podobnego dla siebie. Chcę zacząć regularnie ćwiczyć, podoba mi się to bardziej od siłowni.
I znów tak to leci powoli do przodu. Prawie normalne życie. Szkoła się zbliża wielkimi krokami, o zgrozo. Nie chce mi się.
Wczoraj z Igorem minęło nam pięć miesięcy odkąd znów jesteśmy razem, dziwnie, wcale nie czuję, żeby to tak szybko zleciało, wydaje mi się, że to dopiero jakiś tydzień, hah. Oczywiście nawet słowem o tym nie wspomniał. Albo nie pamiętał, albo dalej twierdzi, "że to tylko dni" ;). Może ma rację? Może to trochę zbyt dziecinne cieszyć się z każdego takiego miesiąca? Cóż, nie wiem, dla mnie w pewnym sensie to ważne, ale przecież nie będę się wściekać, że On ma inne zdanie, ma do tego prawo. Tylko trochę mi przykro, ale przecież to nie jest najważniejsze.
Tęsknota coraz bardziej we mnie wzbiera i niszczy mój świat, który tak bardzo staram się ogarnąć, żeby było spokojnie i dobrze. Ostatnio częściej myślę o tym, że chciałabym mieć Go przy sobie i strasznie mi Go brakuje, chcę Go już, teraz. Ale nie. Muszę czekać, do świąt, do przyszłego roku. Niby to niedługo kiedy tak patrzę ile już minęło, ale ten czas jakoś teraz strasznie mi się wlecze. Im bliżej do Jego przyjazdu, tym bardziej nie mogę się doczekać i jeszcze bardziej to wszystko zwalnia, szlag by to...


Tagi: ~ 15.
15.08.2014 o godz. 13:14
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
Nyctophilia
Nienastrojone serce...
Skąd: Zabrze
O mnie: To emocje, emocje powodują, że jesteśmy ludźmi, a ja jestem ich przemytnikiem. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ http://ask.fm/Irracjonalizm http://impulsiveheartbeat.tumblr.com http://gochat.in/Psychix
statystyki
sekcja użytkownika
Chrome Pointer